Apie Mus


                                               GEROS NUOTAIKOS ŠOU-GRUPĖ „MYLIMAS KLOUNAS“            
                                                            Circus Clowns & Comedy Acts
                                      profesionalių cirko artistų/ komiškų artistų/ klounų meninė grupė                       
                                                    (pirmas Lietuvos interaktyvus Klounų Šou)                                    
                                                             Anatoly & Laima (+ Kristina)   
Apie juos sako trumpai:
                               DIDELĖS  LINKSMYBĖS                                    
                               DIDELIS  TALENTAS                                    
                               DIDELĖ  ŠIRDIS   
 
APIE (labai trumpai): 
***Geros nuotaikos šou - grupė „MYLIMAS KLOUNAS“ – tai šauni, originali ir kūrybinga (šiuo metu – vienintelė, turintį specialų savo meno  išsilavinimą, pelniusi taip pat platų tarptautinį pripažinimą) – Lietuvos profesionalių cirko artistų/ komiškų artistų/ klounų meninė grupė – Laima Bereišytė ir Anatoly Gurovas. Jau daugiau nei 20 metų nuolatos dirba cirko meno/ šou/ pramogų versle Lietuvoje ir kt. įv. pasaulio šalyse (profesionali sceninė/ koncertinė veikla – yra pagrindinė veikla). Žinomi festivalių, Koncertų, šou/ cirko programų, įv. renginių ir švenčių dalyviai. 
***Laima ir Anatoly– savo meno srityje laikomi aukšto lygio profesionalais (diplomai, atestacijos, publikos ir profesionalų „simpatijų“ prizai ir kt.) Patyrę, draugiški, patikimi. Ryškūs įvaizdžiai, subtilus humoras, aukšta darbo kultūra, nuoširdumas bei nepaprastas talentas džiuginti ir žavėti bet kokio amžiaus ir pomėgių publiką. 
***Tai savarankiška, mobili, iššūkių nebijanti grupė. Šeima. Laisvai samdomi artistai.   
 
***Laima ir Anatoly taip pat –„Didžiojo Maskvos cirko“ artistai (bendradarbiavimas + statusas), „Cirgue du Soleil“ (bendravimas + draugai), sovietmečiu ( - iki 1990 m.) – buv. TSRS „Cirko susivienijimo „Sojuzgoscirk“ artistai (gastroliavo –„apvažiavo“ visą Rusiją ir visas buvusias „sovietiškas“ respublikas. Dirbo Kievo, Sankt - Peterburgo, Maskvos „Jurijaus Nikulino“ ir kt. cirkuose). 
***Nuo 1991m. ( po TSRS „sienų žlugimo“) prasidėjo gastrolės po visą pasaulį – Makao, Singapūras, Gong-Kongas, Anglija, Švedija, Vengrija, Malaizija, Tailandas ir kt. 
***Japonija („Amy International Art & Music co., LTD, Tokyo/ 5-ų metų kontraktas) – dirbo įvairiuose... (nuo - iki VIP renginių). Arabų Emyratai/ Diubai ir kt. – dirbo renginiuose, dalyvaujant karališkų šeimų atstovams. Tokių renginių, kaip  „EXPO – 2000““(paroda - Seulas, Pietų Korėja) – dalyviai ir t.t...   
 
***Laima – iš Kauno. Lietuvos profesionalių cirko artistų dinastijos trečioji karta. Gimė artistų šeimoje, gastrolėse – nuo pusantro mėn., cirko arenoje – nuo trijų metukų. Dirbo su įžymiausiais cirko meno meistrais. Puikiai žino, kas tai yra – būti scenos „Žvaigžde“! Prof. Išsilavinimas + aukštasis. Baigė Vilniaus universitetą/ filologija. Cirko artistė, scenaristė, režisierė.       
***Anatoly – iš Maskvos. Visai jaunas „patęko“ į Didįjį Maskvos cirką. Nuo 1981 metų pradėjo dirbti/ gastroliuoti su įžymiausiais klounados meno/ cirko meno meistrais, tokiais kaip Jurijus Nikulinas ir kt. „Tikras Klounas“! Baigė garsiąją Maskvos Estrados ir Cirko meno Akademiją (vienintelis Lietuvoje klounados meno diplomas). Cirko artistas, komiškų numerių autorius.   
 
 
VEIKLA (bendras apibūdinimas):
***Rengia linksmas, originalias – Klounų Šou programas, nuotaikingus pasirodymus ir kt. – įv. scenose ar netradicinėse erdvėse – vaikams, suaugusiems, visiems! Dalyvauja įvairaus pobūdžio, lygio bei didžio renginiuose ir šventėse. Myli savo darbą ir žiūrovą! Toliau siekia nubrėžtų meninių tikslų. 
***Kuria savo numerius, programas. Bendradarbiauja (taip pat – tarptautinis bendradarbiavimas) su cirko, renginių organizavimo/ pramogų/ kelionių ir kt. agentūrom, įv. organizacijom, bendruomenėm ir t.t. 
***Populiarina –„gyvenimą su šypsena“. Garsina Lietuvos vardą pasaulyje. Ypatingą dėmesį skiria vaikams ir visai šeimai, daug metų vykdo „MYLIMO KLOUNO“ grupės projektą „Džiaugsmo šypsenos – vaikams!“